Ciekawe ogłoszenia

Grafika 3D Animacje Wizualizacje 3D
Jesteśmy firmą która oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu grafiki komputerowej i animacji.
W swojej pracy łączymy technologie 3D z multimediami, dzięki temu powstaje produkt w pełni funkcjonalny, wykonany według najnowszych trendów i designu.
OFERTA:
- Szeroko pojęta grafika trójwymiarowa,
- Animacja 3D/ 2D,
- Wizualizacje architektoniczne oraz wizualizacje produktu,
- Spot reklamowy,
- Animacja logotypu, czołówki,
- Montaż wideo,
- Animacja przedstawiająca stronę internetową,
- Grafika na potrzeby gier komputerowych
MOTION WAVE
www.motionwave.pl
tel. 510760662
biuro@motionwave.pl

OpenSUSE

openSUSE 12.1 to prosta w obsłudze dystrybucja Linuksa, stworzona z myślą o użytkownikach korzystających na co dzień z interfejsu graficznego, i przeznaczona zarówno dla użytkowników domowych, jak i profesjonalistów.

Bardzo dobra, darmowa alternatywa dla Windows 7! Zawiera dopracowane graficzne narzędzie konfiguracyjne YaST. Jest bardzo prosta w instalacji i użytkowaniu. Po zainstalowaniu mamy wszystko potrzebne do pracy: pakiet biurowy, edytor graficzny, programy do odtwarzania muzyki i filmów, a także narzędzia programistyczne czy serwery http z php, mysql i inne narzędzia administracyjne.

openSUSE wspierany przez Novell, rozwijany przez społeczność z całego świata to stabilny, bezpieczny i niezawodny system z ładnym interfejsem dla każdego użytkownika.
Premiera wersji 12.1: nastąpiła 16 listopada 2011.

Do wyboru wersja 32bit lub 64bit.

Pamiętaj, że Linux to DARMOWY system, płacisz tylko za nośnik, opakowanie i koszty wysyłki Pocztą Polską. Uwolnij się od płatnego oprogramowania!

Wypróbuj ten legalny system, a zapewniam, że tak jak ja porzucisz inny. System oraz wszystkie dołączone programy są w pełni objęte Powszechną Publiczną Licencją GNU (GNU/GPL). Pobierana opłata dotyczy kosztów związanych z fizyczną czynnością przekazania kopii (transfer, nośnik) i jest zgodna z postanowieniami pkt 1 Licencji GPL.

HDIml

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem sieci LAN i WLAN dla domów, biur, szkół i osiedli, montowaniem i konfigurowaniem routerów, switchów, bramek voip, dysków sieciowych czy serwerów, przygotowaniem sieci do podłączenia internetu, a także fachowym maskowaniem kabli w specjalnych rurach w ścianach lub w listwach maskujących. Zajmujemy się także podziałem i konfigurowaniem połączenia internetowego. Oferujemy także zdalną pomoc i re-konfigurację sieci.

Naszą główną dewizą jest stworzenie w obrębie budynku fizycznej sieci, która umożliwi wszystkim użytkownikom podpiętym do sieci (za pomocą kabla lub bezprzewodowo) sprawną i szybką komunikację, sprawiedliwy podział pasma internetowego z priorytetami dla przeglądarek czy innych usług sieciowych, a także monitorowanie ruchu w sieci i centralne administrowanie siecią poprzez przeglądarkę www.

Podstawową ofertą jest sieć o topologii gwiazdy złożona z centralnie umieszczonego w szafie serwerowej routera z otwartym oprogramowaniem i bezprzewodowym dostępem, switcha wyposażonego w 24 porty, patch panelu, 5-ciu podwójnych gniazd sieciowych rozmieszczonych w budynku, listwy antyprzepięciowej i kabli zabezpieczonych rurą instalacyjną. Opcjonalnie klient może zamówić bramkę voip umożliwiającą podpięcie 2 linii telefonicznych, ups podtrzymujący zasilanie i dodatkowo zabezpieczający przed przepięciami sieć, dysk sieciowy o pojemności 1TB, dodatkowy access point zwiększający zasięg sieci bezprzewodowej, a także anteny umożliwiające bezprzewodowe połączenie z inną siecią na dużą odległość (do 15km). Istnieje także możliwość zamontowania serwera w szafie i wgranie wybranego systemu operacyjnego.

www.hdiml.info

 

Dodaj komentarz