SEO tu SEO tam!

Witajcie,

Tak się już utarło, (od jakiegoś czasu) że na naszego bloga firmowego wrzucamy coś nowego średnio co 2 miesiące :/ Wiem, wiem to stanowczo za mało i za rzadko, szczególnie jeśli chodzi o nowe treści pod kątem pozycjonowania SEO.

Wyszukiwarki internetowe np. Google czy Yahoo szybko indeksują unikalną treść i „wartościowy content” dlatego zdecydowanie powinniśmy częściej tutaj zaglądać i coś pisać o naszej firmie a Was zachęcać do tego samego. Jeśli posiadasz firmę stwórz bloga i pisz o niej a jeśli masz bloga to nie szukaj co mógłbyś na niego wrzucić za pomocą strutów CTRL+C CTRL+V tylko napisz coś od siebie. Zdecydowanie większą masz szansę pojawić się w Google wysoko pisząc unikalny artykuł niż kopiując go z innej strony (nie zapominajcie o ‘Panda’ i ‘Penguin’ update)

Tym razem tak trochę z innej beczki ale coś na blogu się pojawiło UNIKALNEGO.

Poza tym ten blog to blog informacyjny więc raz piszemy co w firmie, a raz coś takiego jak właśnie przeczytałeś … tak myślę że to chyba będzie nowy trend tego bloga … pisanie o wszystkim nad czym w tej chwili pracujemy (jak się można domyślić pracujemy nad SEO i pozycją naszych serwisów)

Zajrzyjcie na www.letmeknow.pl … dużo nowych i ciekawych ogłoszeń się dodaje ostatnio :)

Pozdrawiam!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz